fbpx

WITAMY W ETAPIE PIERWSZYM

Teraz dowiesz się jak zarobić 250 zł w godzinę

lub jednorazowo nawet 1750 zł w mniej niż 7 dni!

Na wstępie chciałbym Ci pogratulować podjęcia decyzji.

Do projektu dołącza ok. 10% wszystkich osób, początkowo zainteresowanych. To właśnie te osoby, łącznie z Tobą miały odwagę „zaryzykować” i zmienić coś w swoim życiu. Nie uważam aby to były zbyt górnolotne słowa, ponieważ czy tego chcesz czy nie, pieniądze w życiu człowieka pełnią ogromną rolę i potrafią zmienić wszystko.

A my w projekcie „Praca-Dodatkowa.pl”, chcemy Ci pokazać jak te pieniądze zarobić w inny sposób niż praca po 8 godzin dziennie, praktycznie codziennie, miesiąc w miesiąc, przez 40 lat… A na koniec okazuje się że i tak nic nie masz. Projekt „Praca-dodatkowa.pl” to innowacyjne podejście do zarabiania pieniędzy jak i do samej pracy. Dzisiaj już nie wystarczy ciężko pracować. Trzeba przede wszystkim pracować inteligentnie, najczęściej wykorzystując nowoczesne technologie. Tego właśnie chcemy Cię nauczyć w tym projekcie

Dlaczego powstał projekt?

Jednym z głównych powodów, była chęć zmiany podejścia i mentalności naszego polskiego społeczeństwa do zarabiania w Internecie. Jest wiele mitów, które krążą wobec tej branży.

Dlatego naszym projektem chcemy udowodnić, że dzisiaj każdy może zacząć zarabiać przez Internet, bez względu na wiek, status społeczny i doświadczenie. Chcemy Ci pokazać że wcale nie musisz inwestować dużej ilości czasu i pieniędzy aby dorobić sobie w szybki sposób, na co tylko potrzebujesz.

Chcieliśmy również aby każdy mógł skorzystać z naszego projektu. Nie ważne czy chcesz sobie tylko w prosty sposób, jednorazowo dorobić 250 zł lub 1000 zł, czy też bardziej się zaangażować i zarabiać z nami regularnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, bez żadnych zobowiązań i bez wychodzenia z domu!

Zanim przejdziesz do zapoznania się z obiecaną metodą…

Polecam Ci obejrzeć jedną z lekcji naszego szkolenia, w której omawiamy jak wygląda rynek zarabiania online, jakie są branże, jakie są plusy i minusy tych branż oraz nawiążemy również do metody, którą za chwilę poznasz.

Dzięki temu nagraniu z pewnością bardziej świadomie zrozumiesz metodę, z którą zapoznasz się poniżej. Musisz wiedzieć, że Internet nie jest jakimś miejscem fantasy, w którym klikniesz dwa razy i pieniądze same trafią na Twoje konto. Jednak też nie jest miejscem, gdzie każdy chce Cię oszukać i “wydoić” z kasy. Nasz projekt profesjonalnie podchodzi do branży zarabiania online i przekazuje wiedzę, którą przede wszystkim osoby początkujące mogą łatwo wykorzystać, aby w prosty i szybki sposób zarobić swoje pierwsze pieniądze 🙂

Poznaj teraz metodę na zarobienie 250 zł w godzinę lub 1750 zł w mniej niż 7 dni!

OBSŁUGA PANELU: Money2Money

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ?

1. Większość chwilówek jest za pierwszym razem całkowicie darmowa. Czyli oddajesz tyle ile pożyczyłeś.

2. Jeżeli nie otrzymasz pożyczki – nic się nie stanie. Najważniejsze jest to, że wypełniłeś wniosek i potwierdziłeś swoje dane. Większość firm już za samą taką czynność, przyznaje prowizje.

3. Wybieraj kwoty – na ciut więcej niż minimum (czyli jeśli najmniej da się wziąć 100zł to weź np 400zł).

4. Pożyczki spłacaj nie wcześniej niż w połowie terminu spłaty. Czyli jeżeli wziąłeś pożyczkę na 30 dni, spłać ją nie wcześniej niż po 14 dniach. Nie które firmy mają czasami takie warunki aby otrzymać prowizję, więc lepiej się ich trzymać ?

5. Firmy wymagają potwierdzenia tożsamości za pomocą przelewów na 1zł lub 1gr, w którymś przypadku jest 10gr. Trzeba również uważnie patrzeć co należy wpisać w tytule przelewu. Te przelewy są zwracane, tego samego dnia lub następnego, w którymś przypadku chyba po dwóch dniach.

Nie masz co się obawiać tych chwilówek, ponieważ oddajesz tyle ile pożyczasz, a zarobić możesz sporo. Drugim wartym podkreślenia aspektem jest – wyrabianie sobie pozytywnej historii kredytowej. Jeżeli w przyszłości będziesz chciał np. wziąć leasing lub coś na raty, dzięki spłatom chwilówek w terminie – masz lepszą historię ?

PONIŻEJ MOŻESZ POBRAĆ BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Kiedy otrzymam pieniądze i jak się rozliczyć z Urzędem Skarbowym?

W materiale, który widzisz po prawej stronie, wyjaśniam kiedy otrzymasz pieniądze gdy już wykonasz całą pracę. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, otrzymasz również instrukcję jak z zarobionych pieniędzy rozliczyć się ze swoim Urzędem Skarbowym. Jeżeli jesteś osobą fizyczną bez działalności to możesz zapłacić jedynie 8,5% podatku, o czym mówię również w materiale.

Poniżej możesz pobrać gotową instrukcję, jak rozliczyć się z US:

Przejdźmy do podsumowania i tego jakie masz dalsze możliwości…

Jak sam się teraz przekonałeś, w Internecie jest wiele możliwości zarobienia pieniędzy w prosty i szybki sposób. Wystarczy godzina Twojej pracy abyś mógł zarobić 250 zł. Ponad 1500 zł możesz zarobić w mniej niż 14 godzin. Dzisiaj mamy możliwości, jakie nie były dostępne jeszcze 20 lat temu. Możesz w domu, po pracy zrobić coś dodatkowo przez godzinę i dorobić kolejną dniówkę. Zobacz ile osób musi przez cały miesiąc pracować aby zarobić minimalną krajową, którą Ty teraz możesz zarobić w mniej niż 2 dni robocze i to bez większego zaangażowania. Dlatego polecam Ci dobrze wykorzystać wiedzę, którą  otrzymałeś 🙂

Jeżeli chciałeś sobie jedynie jednorazowo dorobić, to dziękuję Ci za czas poświęcony na zapoznanie się z tą częścią naszego projektu. Jednak tylko na tym etapie, nie kończy się przygoda z projektem Innowacyjny Marketing. Co byś powiedział, gdybyś mógł regularnie zarabiać dzięki naszemu projektowi 2000 – 3000 zł, poświęcając po pracy maksymalnie 2 godziny dziennie?

Jak zacząć zarabiać 2000-3000zł  miesięcznie, pracując maksymalnie

2 godziny dziennie?

Jak przed chwilą wspomniałem, współpraca z projektem Innowacyjny Marketing nie musi się kończyć tylko na tym etapie. Teraz poznałeś jedynie czubek góry lodowej 😉 Nasz projekt umożliwia również każdej osobie regularne, comiesięczne zarobki. Każda chętna osoba, bez żadnego doświadczenia może zarabiać 2000 – 3000 zł (a często nawet więcej), pracując nie więcej niż 2 godziny dziennie. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się jak to wszystko dalej wygląda, to zapoznaj się z materiałem wideo, który widzisz obok.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

 Jeżeli chcesz kontynuować współpracę i mieć możliwość zarabiania dodatkowo 2000 – 3000 zł miesięcznie pracując nie więcej niż 2 godziny dziennie, wybierz któryś z poniższych pakietów:

Co otrzymasz w pełnej wersji projektu Praca-Dodatkowa.pl?

N
Zostaniesz dodany do naszej zamkniętej grupy szkoleniowej na Facebook’u.
N
Otrzymasz własną stronę partnerską, wypełnioną treścią i gotową do reklamowania!
N
Dostaniesz w pełni zautomatyzowany system sprzedażowy.
N
Otrzymasz dostęp do panelu szkoleniowego ze szczegółową wiedzą z zakresu marketingu i reklamy w Internecie.
N
Dostaniesz instruktaż wideo, w którym dowiesz się jak krok po kroku skonfigurować wszystkie narzędzia!
N
Otrzymasz 100 zł do wykorzystania w autoresponderze GetResponse!
N
Dostaniesz gotowy plan działania, dzięki któremu dokładnie będziesz wiedział co należy robić.
N
Będziesz mógł dołączyć do naszych programów partnerskich, dzięki czemu od razu możesz zacząć zarabiać!
N
Gdy skonfigurujesz cały system, będzie Ci przynosił comiesięczne zyski!
N
Podsumowując: otrzymasz wszystko co niezbędne do działania. Niczego nie będziesz musiał tworzyć sam!

PAKIET SREBRNY

Wypełnij 3 WNIOSKI o darmowe pożyczki:

Ok, może myślisz sobie teraz, że znowu musisz spełniać jakieś warunki… Więc odpowiadam – nie musisz.

Możesz równie dobrze wypełnić poniższe wnioski ze swoich linków i zarobić 300 zł więcej… Natomiast gwarantuję Ci że zasoby, które poznasz i otrzymasz w dalszych etapach, są warte kilkadziesiąt razy więcej niż te 300 zł prowizji, które możesz otrzymać za poniższe wnioski.

GŁÓWNA LISTA:

Vivus

Link do wniosku: ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

Extraportfel

Link do wniosku: ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

POLOżyczka

Link do wniosku: ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

REZERWOWA LISTA:

SMART Pożyczka

Link do wniosku: ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

MILOAN

Link do wniosku: ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

LENDON.pl

Link do wniosku: ZŁÓŻ WNIOSEK O POŻYCZKĘ

pakiet złoty

Wykup dostęp do pełnej wersji projektu i otrzymaj dostępy automatycznie! (bez korzystania z pożyczek)

1200 zł

397 zł

Jeżeli wybrałeś pakiet srebrny, wyślij screeny z potwierdzeniem udzielenia pożyczek, na adres widoczny obok

Screeny lub zdjęcia wyślij na adres:

Email: biuro@praca-dodatkowa.pl

Jeżeli nadal zastanawiasz się czy warto… to zapoznaj się jeszcze raz z wynikami obecnych partnerów

W ciągu kilku miesięcy zarobiłem z projektem kwotę: 26 122,17 zł Adam Mamrot

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

W sumie dzięki projektowi zarobiłem łącznie 12 260,70 zł. Mateusz Miśko

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

Do tej pory to będzie 16 633,95 zł, a niedługo będą dużo lepsze wyniki, bo zacząłem więcej działać. Klaudia Sałaciak

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

W pierwszym miesiącu 1845 złotych. Myślę, że nie jest źle, ale dopiero się rozkręcam 😀 Jarosław Owsianik

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

Współpracuję z projektem od około roku. Przez ten czas pod odliczeniu podatków zarobiłem ponad 50.000 zł netto. Krystian Mamrot

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

Zacząłem współpracę niedawno, a wypłaconych pieniędzy na chwilę obecną mam ponad 2100 zł Rafał Łaniak

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

Współpracuje z projektem od ok 16 grudnia 2017r, od tamtej pory zarobiłem 11 780 zł Kamil Owsianik

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

Zarobiłam już około 7 077,95 zł Aldona Mazurkiewicz

wyniki partnera projektu, "Zarabiaj Online"

TWÓJ OPIEKUN PROJEKTU

TWÓJ OPIEKUN PROJEKTU

Adam Kowalski - Partner projektu

Poniżej masz dane kontaktowe do swojego opiekuna projektu. Jeżeli masz jakieś pytania lub będziesz miał z czymś problem, możesz się z tą osobą skontaktować 🙂 Adres e-mail:  biuro@praca-dodatkowa.pl
2019 Projekt Praca-Dodatkowa.pl